Hakkımızda

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon' da hizmet veren Nemo Rafting firması olarak misafirlerimize yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaşatmayı ilke edinmiş bir firmayız. Güleryüzlü personelimiz, profesyonel hizmetimiz, güvenli ekipmanımız ve işinin uzmanı rehberlerimiz firmamızı kısa sürede Köprülü Kanyon' un en çok aranan rafting firması haline getirmiştir. Bunun için siz değerli misafirlerimize teşekkürü borç biliriz.

Sağ tarafta bizim kendi tur programımız ile ilgili detay ve görsel bulabilirsiniz.

TUR PLANI NASILDIR?

- Transferin tarafımızdan yapılması halinde , misafirler belirlediğimiz alınış noktasından alınırlar.
- Araçlar saat 11:00 - 11:15 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ' daki tesisimize ulaşırlar.
- Tesisimizde misafirlere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.

- Rafting sporuna hazırlanan misafirlerin başlama noktasına transferi yapılır.
- Misafirler raftinge başlamadan önce BÜĞRÜM KÖPRÜ ' de mola verirler. Tarih ve doğanın kucaklaştığı bölgede sporcular berrak suda gönüllerince yüzerler, kanyondan atlarlar, artistik fotoğraf pozları verirler.

- Kısa kanyon turundan sonra misafirler başlangıç noktasına kısa birdoğa yürüyüşü yaparlar ve nehrin başındaki botlarımıza ulaşırlar.
- Saat 11:45 civarı botlarlara raftinge başlayan misafirler tur esnasında sadece rafting yapmakla kalmaz, ağaçtan atlama aktiviteleri, eğlence molaları, yüzme molaları vs. molalar vererek turu renklendirirler.
- Saat 14:45 civarı bitiş noktasına gelen misafirler yorgunluklarını atmak için biraz dinlenirler ve öğle yemeğine geçerler. Yemekten sonra tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu' nun videosu televizyona koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.

- Ayrıca tüm tur esnasında miafirlerin fotoğrafları ve videoları çekilir. Fotoğraflar ve özel animasyonlarla işlenmiş video bitiş noktasındaki restoranımızda misafirlerimizin seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan veya videodan satın alabilirler.
- Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz klimalı araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere
yola çıkarlar.

TUR PARKURU :
Parkur 14 kilometrelik nehir şeridinde uluslararası standartlara göre 1 ve 2 zorluk dereceli rapitlerden oluşmaktadır . Start tarihi roma köprüsünün hemen yanında olup, bitiş noktası Beşkonak 'ı 2 kilometre geçtikten sonradır.

FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER :

Klimalı araçlarla gidiş - dönüş transferleri.
Tam parkur rafting turu.
Standart rafting ekipmanları.
Profesyonel rehberlik.
Açık büfe öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyvesi bulunmaktadır. İçecekler fiyata dahil değildir.)
Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Rafting süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

TOP